Choď na obsah Choď na menu
 


Rebríček k 1.7.2010

Prvých 50

Mladší žiaci:

1   BRAT          Adam         1998   317.83    Pezinok
2 KOPÁNYI Tomáš 1997 312.50 Nové Zámky
3 KALUŽNÝ Samuel 1997 304.53 Ivanka pri Dunaji
4 KAŠŠAY Andrej 1998 290.40 Oravan Námestovo
5 ROBA Matúš 1997 277.83 Imuna Šar.Michaľany
6 PAVOLKA Jakub 1998 244.67 ŠOG Nitra
7 DIKO Matúš 1998 215.97 Oravan Námestovo
8 PÉTER Niklas 1998 200.20 Lučenec-Kalinovo
9 PALKOVIČ Simeon 1997 172.73 Stavoimpex Holíč
10 HARABIN Matej 1998 157.33 Fortuna Kežmarok
11 DOHNÁLEK Adam 1997 152.40 Stavoimpex Holíč
12 ŠEVEC Jakub 1999 150.13 K.N.Mesto
13 VIZINA Damián 1997 149.33 MSK Malacky
14 POPOVIČ Alex 1997 144.07 Fortuna Kežmarok
15 BARTAL Mário 1997 138.00 Stavoimpex Holíč
16 PIATRIK Ladislav 1997 136.33 Levice
17 HOFFMANN Tomáš 1997 130.20 KŠK Partizánske
18 GOMBÍK Jakub 1998 123.20 Imuna Šar.Michaľany
19 ŠEBEK Peter 1997 112.90 Lok. Košice
20 KULLA Ladislav 1997 100.27 Ceresit Čadca
21 NEMČEK Michal 1998 98.53 Malženice
22 PALUŠ Anton 1997 96.77 Kubran Trenčín
23 WILTSCHKA Dávid 1999 94.53 Gasto Galanta
24 GAĽA Radovan 1997 92.40 Levice
25 BUČKO Patrik 2000 90.97 ŠKST Topvar Topoľčany
26 BUDIAK Martin 2000 90.93 ŠKST Ružomberok
27 SKLENÁR Matúš 1997 90.80 Pezinok
SLAŠŤAN Milan 1998 90.80 KŠK Partizánske
29 MIŠÍK Marek 1997 84.40 Nová Baňa/Podlužany
30 PINTÉR Patrik 1998 81.44 Gasto Galanta
31 ORÁČ Daniel 2000 76.53 Vranov n.T.
32 VEIS Matúš 1999 75.07 Nové Zámky
33 PEKO Štefan 2000 74.40 Viktória Trnava
34 KRCHNÍK Juraj 1998 60.64 Bošany
35 GAJDOŠ Milan 1997 56.00 Tr.Jastrabie
36 LUKJANOV Filip 1999 51.20 Stavoimpex Holíč
37 KARABA Peter 1998 50.67 Viktória Trnava
HABŠUDA Peter 1997 50.67 Pezinok
39 HUBAĽ Peter 1997 49.07 Vranov n.T.
40 ŽIGO Martin 1998 48.53 Pezinok
41 LABOŠ Adam 1999 47.93 Valaliky
42 MALEC Šimon 1998 45.60 Tr.Jastrabie
PETRÍK Šimon 1999 45.60 Tr.Jastrabie
VLAČUŠKA Martin 2000 45.60 ŠOG Nitra
TOMKO Patrik 1999 45.60 ŠOG Nitra
46 JAKUBEC Dávid 1997 44.93 Pezinok
47 BAKA Martin 1999 43.87 Pezinok
48 SLÁDEK Samuel 1998 43.73 Oravan Námestovo
49 KOZEL Marek 1999 43.47 Poproč
ČEREI Christián 1997 43.47 Lok. Košice
Mladšie žiačky:
1   KRŠIAKOVÁ     Miriam       1997   440.00    Nová Baňa/Podlužany
2 CEROVSKÁ Petronela 1997 330.00 Doprastav Zvolen
3 IVANOVÁ Lucia 1997 308.67 Valaliky
4 KRŠIAKOVÁ Martina 1997 270.40 Nová Baňa/Podlužany
5 VANCÁKOVÁ Valentína 1999 217.03 Valaliky
6 LACKOVÁ Ivana 1997 191.37 Valaliky
7 URÍKOVÁ Monika 1999 187.83 TTC Pov.Bystrica
8 HORVÁTHOVÁ Simona 1998 185.43 Valaliky
9 MIŽENKOVÁ Štefánia 1997 177.40 Imuna Šar.Michaľany
10 FURKOVÁ Karolína 1998 168.53 Vráble
11 NAGYOVÁ Viktória 1997 152.73 STK Senec
12 MESÁROŠOVÁ Lenka 1999 152.20 Nové Zámky
13 SIKELOVÁ Karin 1998 134.30 ŠKST Topvar Topoľčany
KOVÁCSOVÁ Viktoria 1997 134.30 Gasto Galanta
15 CARÁNKOVÁ Simona 2000 130.27 ŠKST Topvar Topoľčany
16 LABOŠOVÁ Ema 2001 112.90 Valaliky
17 KUKULKOVÁ Tána 2000 106.53 Viktória Trnava
18 JANTOŠOVÁ Denisa 1997 100.33 ŠKST Ružomberok
19 PRUŽINCOVÁ Adriána 1998 98.83 Pov.cukor Trenč.Teplá
20 ZÁNOVÁ Martina 1997 98.80 Sibírska Prešov
BULÍKOVÁ Alžbeta 2000 98.80 Tr.Jastrabie
22 POLYAKOVÁ Karolína 1998 94.53 Spoje Bratislava
23 ŠRÁMKOVÁ Veronika 1997 90.97 Mor.Sv.Ján
24 TOMIČOVÁ Ivana 2000 90.93 Gasto Galanta
25 LUPTÁKOVÁ Zuzana 1997 63.40 Doprastav Zvolen
26 PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 61.87 Doprastav Zvolen
27 TURYOVÁ Eva 1997 59.87 ŠKST Ružomberok
28 GURÍNOVÁ Daniela 1999 57.07 Tr.Jastrabie
29 GOČOVÁ Aneta 1999 54.53 ŠKST Topvar Topoľčany
30 MALIŠOVÁ Hana 2000 53.73 Nová Baňa/Podlužany
31 ŠRÁMKOVÁ Erika 1999 53.33 Mor.Sv.Ján
32 FLOREKOVÁ Daniela 2000 51.73 Tr.Jastrabie
33 CVIKOVÁ Valentína 1998 50.40 Pezinok
34 MESKOVÁ Kristína 1999 49.73 Hlohovec
35 HAGAROVÁ Natália 1998 49.60 Pezinok
36 KĽUČÁROVÁ Agata 2000 48.67 Valaliky
37 VLČKOVÁ Rebeka 1997 48.00 ŠKST Ružomberok
38 JALOVECKÁ Alexandra 1998 47.20 Pezinok
39 KUŠÍKOVÁ Viktoria 1998 45.40 Nová Baňa/Podlužany
40 PEKOVÁ Zuzana 2002 42.73 Viktória Trnava
SVITANOVÁ Mária 1998 42.73 Pov.cukor Trenč.Teplá
42 GAŠPARÍKOVÁ Miroslava 1999 41.53 TTC Majcichov
43 VIŠTANOVÁ Laura 1998 40.87 Lok.Košice
MIKULOVÁ Terézia 2001 40.87 Tr.Jastrabie
45 DOBRÍKOVÁ Petra 1999 40.33 ŠKST Topvar Topoľčany
46 PALÁKOVÁ Henrieta 1998 39.40 Keraming Trenčín
GRIGELOVÁ Natália 2000 39.40 ŠOG Nitra
48 MAROUSKOVÁ Monika 2000 37.27 Keraming Trenčín
49 LUČANSKÁ Alexandra 1999 36.61 TTC Majcichov
50 KALINKOVÁ Nina 1997 33.58 Medokýš Martin
Najmladší žiaci:
1   MIKUŠ         Dávid        1999   318.67    ŠKST Topvar Topoľčany
2 WILTSCHKA Dávid 1999 304.27 Gasto Galanta
3 ŠEVEC Jakub 1999 268.67 K.N.Mesto
4 BUČKO Patrik 2000 252.60 ŠKST Topvar Topoľčany
5 BUDIAK Martin 2000 213.57 ŠKST Ružomberok
6 PEKO Štefan 2000 203.13 Viktória Trnava
7 PAVLÍK Michael 1999 194.40 K.N.Mesto
8 TRUSKA Martin 1999 193.97 V. Uherce
9 VEIS Matúš 1999 192.27 Nové Zámky
10 LUKJANOV Filip 1999 180.90 Stavoimpex Holíč
11 LABOŠ Adam 1999 169.00 Valaliky
12 ZELINKA Jakub 2000 165.90 Lok. Košice
13 ORÁČ Daniel 2000 154.60 VSTK Vranov n.T.
14 KOZEL Marek 1999 147.67 Poproč
15 JURÁK Matúš 1999 126.57 N.Mesto n.V.
16 STADTTHER Patrik 2000 122.33 ZŠ Karpatská Svidník
17 ŠPÁNIK Tibor 1999 122.13 Mojmírovce
18 BRIŠ Martin 1999 120.73 Oravská Lesná
19 VALÁŠEK Tomáš 1999 114.40 V.Uherce
20 KOPČO Jakub 1999 112.90 Vranov n.T.
21 VÁLEK Lukáš 1999 112.37 Pezinok
22 BAKA Martin 1999 104.63 Pezinok
23 TOMKO Patrik 1999 96.77 ŠOG Nitra
24 DIKO Dalibor 2001 86.70 Oravan Námestovo
25 TUREK Tomáš 1999 86.67 Lučenec-Kalinovo
26 VLAČUŠKA Martin 2000 82.40 Nitra
27 HURKA Rastislav 2001 78.70 Valaliky
28 PETRÍK Šimon 1999 77.07 Tr.Jastrabie
29 PAŇKO Samuel 2000 76.83 ZŠ Karpatská Svidník
30 KOLLÁR Robert 1999 72.53 TTC Majcichov
KOJDA Lukáš 1999 72.53 Oravská Lesná
32 KOSTRIAN Matúš 1999 71.20 Pezinok
33 SVITANA Ján 2000 70.93 Pov.cukor Trenč.Teplá
34 PAPÁNEK Martin 2001 70.40 Nová Baňa/Podlužany
35 PINDURA Tobiáš 2001 47.73 ŠKST Ružomberok
36 GEMELA Šimon 1999 47.67 Oravan Námestovo
37 GAJDOŠ Jerguš 1999 46.40 Vranov n.T.
VICO Dávid 2001 46.40 Valaliky
MUŠÁK Matej 1999 46.40 Vranov n.T.
40 ŠKULKÉTY Sebastián 1999 45.20 TTC Majcichov
41 KOLLÁR Richard 2000 44.53 TTC Majcichov
42 ŠEBÁŇ Samuel 2000 44.13 Trenč.Jastrabie
43 KMIŤ Jakub 2000 40.27 ZŠ Karpatská Svidník
44 SVIATKO Dominik 2003 40.13 Valaliky
45 BRABLEC Michal 2000 38.30 Lučenec-Kalinovo
46 HORVÁTH Jozef 2000 37.00 Gymn.N.Zámky
47 SLATÉNI Peter 1999 36.95 Mojmírovce
48 MÚCSKA Marek 1999 35.13 Gasto Galanta
KLUČÁR Matej 2002 35.13 TTC Majcichov
SISKA Tomáš 1999 35.13 TTC Majcichov
LANCZ Viktor 2001 35.13 Gasto Galanta
Najmladšie žiačky:
1   VANCÁKOVÁ     Valentína    1999   373.33    Valaliky
2 URÍKOVÁ Monika 1999 365.33 TTC Pov.Bystrica
3 MESÁROŠOVÁ Lenka 1999 286.80 N.Zámky
4 BELOPOTOČANOVÁ Katarína 2000 223.80 Breza
5 LABOŠOVÁ Ema 2001 213.83 Valaliky
6 TOMIČOVÁ Ivana 2000 202.10 Gasto Galanta
7 KUKUĽKOVÁ Tána 2000 197.17 Viktória Trnava
8 FLOREKOVÁ Daniela 2000 191.17 Tr.Jastrabie
9 CARÁNKOVÁ Simona 2000 177.07 ŠKST Topvar Topoľčany
10 BULÍKOVÁ Alžbeta 2000 150.47 Tr.Jastrabie
11 DOBRÍKOVÁ Petra 1999 148.53 ŠKST Topvar Topoľčany
12 MALIŠOVÁ Hana 2000 137.27 Nová Baňa/Podlužany
13 ŠRAMKOVÁ Erika 1999 137.07 Moravský Sv.Ján
14 GOČOVÁ Aneta 1999 126.07 ŠKST Topvar Topoľčany
15 GRIGELOVÁ Natália 2000 122.33 ŠOG Nitra
16 KĽUČÁROVÁ Agata 2001 120.87 Valaliky
17 GAŠPARÍKOVÁ Miroslava 1999 108.60 TTC Majcichov
18 PEKOVÁ Zuzana 2002 104.93 Viktória Trnava
19 GORFOLOVÁ Viktoria 2001 90.93 Gasto Galanta
20 MIKULOVÁ Terézia 2001 89.33 Tr.Jastrabie
21 BELIANSKÁ Sarah 1999 88.80 Pezinok
22 DOCZOVÁ Vanesa 2000 88.27 N.Zámky
23 PÚCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 88.07 Doprastav Zvolen
24 LUČANSKÁ Alexandra 1999 84.00 TTC Majcichov
25 GAŠPARÍKOVÁ Lucia 2002 81.87 TTC Majcichov
26 VLČKOVÁ Andrea 1999 57.67 ŠKST Topvar Topoľčany
27 PLANKOVÁ Roberta 2000 43.40 N.Zámky
28 ČERMÁKOVÁ Paula 2000 41.33 Karl.Ves
29 HARCEGOVÁ Natália 1999 38.67 Veľké Uherce
30 HRČKOVÁ Paulína 2000 38.23 V.Uherce
31 BILČÍKOVÁ Diana 1999 36.71 TTC Majcichov
32 VAGASKÁ Nikola 1999 33.48 Vyšný Žipov
33 MAROUSKOVÁ Monika 2000 33.47 Keraming Trenčín
34 DZELINSKÁ Julka 2002 32.20 Čečehov
35 PALÁKOVÁ Henrieta 1998 29.73 Keraming Trenčín
PETRÍKOVÁ Diana 2000 29.73 ŠKST Topvar Topoľčany
37 DIVINSKÁ Natália 2002 28.67 Tvrdošín
VAŠKOVÁ Simona 2002 28.67 Viktória Trnava
ČEREIOVÁ Komélia 2001 28.67 Lok.Košice
40 MIHALČINOVÁ Aneta 2000 28.40 Vyšný Žipov
41 TEREZKOVÁ Jana 2002 27.80 Čečehov
42 HUDÁKOVÁ 2001 26.60 Vyšný Žipov
43 PETRIČKOVÁ Martina 2001 26.00 Hran
44 ŠTOFČÍKOVÁ Simona 2002 25.40 Poproč
45 TOMKOKRÁLOVÁ Petra 2000 24.60 Hran
46 BRESTOVIČOVÁ Sona 2000 24.20 Valaliky
47 GUBKOVÁ Andrea 2000 21.87 V.Uherce
48 KASANOVÁ Zuzana 20.67 Nová Baňa/Podlužany
49 GURÍNOVÁ Daniela 1999 20.03 Tr.Jastrabie
50 KUCHÁROVÁ Natália 1999 18.80 Kys.N.Mesto

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ccc

(Erik lukáš, 13. 2. 2016 21:32)

Fff