Choď na obsah Choď na menu
 


Slovenský rebríček k 1.7. 2010

1   PIŠTEJ Ľubomír       334.00    Cestas
2 KEINATH Thomas 324.00 Angers
3 ŠEREDA Peter 308.00 TTC Caen
4 ILLÁŠ Erik 241.51 SATEX Int.Bratislava
5 BARDOŇ Michal 209.21 ŠKST Bratislava
6 TRUKSA Jaromír 208.00 Carrara
7 GUMAŇ Martin 201.17 ŠKST Bratislava
8 KRKOŠKA Peter 198.43 ŠKST Bratislava
9 PETRÁŠ Pavel 195.23 MSK Ceresit Čadca
10 ŠEREDA Tomáš 193.40 Mostex Rača
11 JASLOVSKÝ Martin 190.10 Maribor
12 LELKEŠ Zoltán 190.00 Mostex Rača
13 PALČEK Martin 189.36 Stavoimpex Holíč
14 FIGEĽ Jakub 182.00 Lok.Košice
15 KOBES Kristián 177.92 ŠKST Bratislava
16 SLOVÁČIK Andrej 177.14 Mostex Rača
17 GAJDOŠ Martin 175.50 Wat Mariahilf Wien
18 BALÁŽ Michal 172.51 Eilenburg
19 KARAS Dávid 172.20 SATEX Int.Bratislava
20 BAŽENOV Valentín 167.67 Madeira
21 JANČI Tomáš 167.20 Waldegg Linz
22 BENČ Peter 166.90 SATEX Int.Bratislava
23 KOKEŠ Ľubomír 166.38 MSK Malacky
24 PINDURA Filip 165.28 Eintracht Felsberg
25 MAREK Patrik 164.86 Stavoimpex Holíč
26 MEGO Pavol 164.00 SATEX Int.Bratislava
27 SEKERA Tibor 162.26 TTC Borusia Spandau
28 WILTSCHKA Jozef 162.03 MSK Malacky
29 ŠESTÁK Tomáš 161.27 Sokol Vojčice
30 JEŽO Filip 160.50 Stavoimpex Holíč
31 GASYMOV Elčin 160.20 SATEX Int.Bratislava
32 NOVOTA Samuel 159.08 MSK Malacky
33 JAHODA Dalibor 153.30 ŠKST Ružomberok
34 BLAŽEK Radoslav 148.70 MSK Ceresit Čadca
35 PALOVČÍK Martin 147.77 Geológ Rožňava
36 MUDRÍK Juraj 147.51 MSK Ceresit Čadca
37 KOVALÍK Jozef 147.44 ŠKST Ružomberok
38 HUDEC Lukáš 145.53 Eintracht Felsberg
39 KOČKIN Peter 144.07 Geológ Rožňava
40 FILAGA Marcel 140.66 STK Nové Zámky
41 PAVOLKA Michal 140.06 ŠOG Nitra
42 MELUŠ Ladislav 139.84 TSV 1892 Windsbach
43 SENKULIČ Patrik 139.50 Michalovce
44 MUCHA Matej 139.48 Stavoimpex Holíč
45 MÁDEL Ladislav 139.45 Stavoimpex Holíč
46 KRAJČÍK Robert 137.72 STKM B.Štiavnica
47 TILL Juraj 135.94 Lok.Košice
48 BEDNÁR Ján 135.08 Stavoimpex Holíč
49 MELEK Milan 134.22 Stavoimpex Holíč
50 BEZÚR Tomáš 133.69 ŠKST Ružomberok
51 GUMAN Stanislav 133.48 Sokol Vojčice
52 GÁSPÁR Ladislav 133.05 PK Komárno/Šahy
53 MEDVECKÝ Ján 131.58 ČSAD Hodonín
54 KONRÁD Peter 130.47 Union Waldeg Linz
55 JANČOVIČ Martin 130.40 Stavoimpex Holíč
56 KAČNÍK Milan 130.00 Furtwagen
MARIAK Milan 130.00 MSK Ceresit Čadca
58 ÓVARY Peter 129.39 Trnovec n.V.
59 NOVOTNÝ Marek 129.13 SSV Schlotheim
60 NAGY Richard 129.03 Senec
61 MAJÁK Marián 128.54 MSK Ceresit Čadca
62 MAJERČÍK Ľubomír 127.91 Doprastav Zvolen
63 DEMÍR Amel 127.76 Wiener Neudorf
64 HRUŠKA Martin 127.31 VSTK Vranov n.T.
65 KRAJČI Peter 126.28 Energodata Žilina
66 DZELINSKÝ Andrej 125.20 Sokol Vojčice
67 VOLIAR Ľuboš 125.00 Rim.Sobota
68 POLÚCH Daniel 124.82 Topvar Topoľčany
69 OZORÁK Štefan 124.49 Lok.Šurany
70 ADÁMEK Jaroslav 124.43 Lučenec-Kalinovo
71 ŠURKA Marián ml. 123.71 STKM B.Štiavnica
72 MICHALKA Dušan 122.75 Topvar Topoľčany
73 BARDOŇ Andrej 122.26 MSK Malacky
74 CHUDÝ Norbert 122.22 Topvar Topoľčany
75 HORVÁTH Peter 122.18 Rim.Sobota
76 DRINKA René 121.21 Ivánka pri Dunaji
77 CAGÁŇ Jaroslav 120.49 STKM B.Štiavnica
78 ŠIMUNEK Marek 120.31 ŠOG Nitra
79 PÉTER Ingemar 120.16 Lučenec-Kalinovo
80 GALLO Gregor 120.10 Geológ Rožňava
81 POĽA Peter 120.07 Lok.Košice
82 POLCÍK Vladimír 119.81 Trnovec n.V.
83 SÁRINEC Matej 119.67 Ivánka pri Dunaji
84 GAJDOSCHIK Adrián 117.60 ŠOG Nitra
85 KAŠČÁK Ľubomír 117.32 Geológ Rožňava
86 BRNČAL Michal 117.17 Michalovce
87 MRYGLOT Ivo 116.15 Družba Bardejov
SZEMES Attila 116.15 Gasto Galanta
89 POLGÁRI Gabriel 115.90 Rim.Sobota
90 BARCI Martin 115.49 Lok.Šurany
91 HODOR Michal 114.79 ŠKST Ružomberok
92 MACKOVIČ Oto 113.64 ŠOG Nitra
93 KUCKO Peter 113.30 Energodata Žilina
ŽOLDOŠ Peter 113.30 Giessener SV
95 UHERČÍK Jaroslav 112.71 PK Komárno/Šahy
96 TAKÁČ Zdeno 112.68 Tvrdošín
97 DANDAR Michal 112.40 Sokol Vojčice
98 EŠTOK Štefan 111.82 VSTK Vranov n.T.
99 LEITNER Ľubomír 111.69 Geológ Rožňava
100 BRYCHTA Eduard ml. 110.43 Stavoimpex Holíč
101 ŠMIDA Gabriel 110.32 Gasto Galanta
102 VALUCH Róbert ml. 109.83 Energodata Žilina
103 CSEJTEY Richard 109.26 Gasto Galanta
104 DUSA Miroslav 109.09 Energodata Žilina
105 REVAJ Tichomír 109.04 Sokol Vojčice
106 URBAN Miroslav 108.82 ŠOG Nitra
107 MRÁZ Peter 107.54 Energodata Žilina
108 TUŠIM Peter 107.42 VSTK Vranov n.T.
109 JEŽO Martin 107.14 ŠOG Nitra
110 VALUCH Róbert st. 106.70 Mistelbach
111 SAČUROVSKÝ Peter 106.60 Michalovce
112 STEHLÍK Michal 104.84 Gasto Galanta
113 VAVERKA Peter st. 104.79 OJK Altdorf
114 GRIGEL Roman st. 104.72 ŠOG Nitra
115 PLECHO Miroslav 104.69 Doprastav Zvolen
116 REZETKA Roman 103.22 MSK Ceresit Čadca
117 ROBA Peter 102.31 Štart VD Prešov
118 VLAČUŠKA Patrik 102.17 ŠOG Nitra
119 ŠKOPEC Oliver 102.09 Nižná
120 POLIAČEK Vladimír 101.00 Pezinok
121 GOGA Daniel 100.50 Karlova Ves
122 KOVÁČ Zoltán 100.00 Lok.Košice
GREŽO Martin 100.00 Karlova Ves
124 FIALA Peter 98.28 Senec
125 BILLICH Ladislav 97.83 ŠOG Nitra
126 VÍMI Roland 97.73 Trh.Hradská
127 HODÁL Robert 97.70 Zemianska Olča
128 PEKO Ivan 97.56 Horné Orešany
129 VRBA František 97.27 Ivánka pri Dunaji
130 ŠKURIL Michal 97.26 Trnovec n.V.
131 BLAŇÁR František 96.44 Valaliky
132 KUBALÍK Miroslav 96.15 MSK Ceresit Čadca
133 BOJKOVSKÝ Lukáš 96.00 Karlova Ves
134 DRBIAK Zdeno 95.74 Nižná
135 TAGAJ Juraj 95.71 Doprastav Zvolen
136 ŠPIRKO Stanislav 95.15 MKST VTJ Martin
137 PILARČÍK Jozef 95.12 ŠKST Ružomberok
138 KOPALKO Peter 94.90 Družba Bardejov
139 HALÁS Miroslav 94.81 Horné Orešany
140 KEVICKÝ Andrej 94.23 Zemianska Olča
141 REGAS Miloš 93.90 ŠOG Nitra
142 KAPUSTA Marián 93.75 MSK Ceresit Čadca
143 GAJDOŠ Marián 93.48 Doprastav Zvolen
144 DRÁBIK Imrich 93.00 Margecany
145 KOZÁR Milan 92.59 Lok.Šurany
146 CIBULYA Ladislav 92.37 Druž.Hont.Trsťany
147 MACHÁN Roman 91.47 Karlova Ves
148 HARTEL Pavol 91.36 MSK Malacky
149 ŠABÍK Juraj 91.27 Trnovec n.V.
150 JOANIDIS Peter 91.09 ŠOG Nitra
151 BUNDZEL Ľubomír 90.91 Senec
152 LACZO Marcel 90.16 Horné Orešany
153 PAVLÍK Marek 89.77 H.Orešany
154 TORDA Silvester 89.29 Druž.Hont.Trsťany
155 MATULA Jakub 88.57 Spoje Bratislava
156 KOVÁČ Peter 88.42 ŠK UKF Nitra
157 BLAŠKO Jozef 88.24 Michalovce
158 MACZEÁK Martin 87.74 Senec
159 GRIGEL Roman ml. 87.51 ŠOG Nitra
160 LETENAY Adam 87.44 Ivánka pri Dunaji
161 HUSZTI Róbert 87.21 Rim.Sobota
162 MACHALÍK Ivan 87.18 Zemianska Olča
163 HAMRAN Anton 86.37 Karlova Ves
164 BACSO Július 85.62 Stadex Košice
165 CVEČKO Daniel 85.57 Martin
166 MIČJAN Milan 85.42 Levice
167 IVANČÁK Erik 85.00 MŠK Krompachy
168 FEKETE František 83.50 Stadex Košice
169 JAKUBČIN Matúš 83.29 VSTK Vranov n.T.
170 PAVLÍK Jaroslav 83.20 Stará Ľubovňa
171 ROGOS Róbert 83.18 Revúca - Tisovec
171 KOVÁČ Ján 82.82 Geológ Rožňava
172 VAJDA Jozef 82.81 Štart VD Prešov
173 SVRČINA Dávid 82.76 Ivánka pri Dunaji
174 HORVÁT Emanuel 82.58 Stará Ľubovňa
175 KRAVEC Marcel 82.17 Družba Bardejov
176 ČERVEŇ Michal 82.01 Druž.Hont.Trsťany
177 ZAHRADSKÝ Michal 81.91 Mostex Rača
178 ARGALÁŠ Ján 81.75 Tvrdošín
179 GABAŠ Pavol 81.67 Levice
180 ŘÍHA Vladimír 81.63 Energodata Žilina
181 JEŽO Ľubomír 81.33 Lok.Šurany
182 OTREKAL Róbert 81.03 PK Komárno/Šahy
183 TISO Bohuslav st. 80.85 TZO Bytča
184 BIZÍK Peter 80.23 Trnovec n.V.
185 VALKO Pavel ml. 79.80 Martin
186 TUHÝ Miloš 79.79 Levice
187 HAJDUK Róbert 79.67 Štart VD Prešov
188 KVETÁK Rastislav 79.07 Ister Bratislava
189 GAJDOŠ Richard ml. 78.92 STK Nové Zámky
190 BEHÚL Peter 78.31 Piešťany - Moravany
191 FEJEŠ Juraj 78.27 Stadex Košice
192 BRATH Róbert 78.25 Lok.Vrútky
193 BRYCHTA Eduard st. 78.13 Ister Bratislava
194 SLAMKA Milan 77.77 V.Mača
195 ADÁMEK Michal 77.59 Lučenec-Kalinovo
196 BARKÁČ Milan 77.49 Lučenec-Kalinovo
197 STUDÝNKA Miloslav 77.38 Educo Bratislava
198 POLÁK Peter 77.27 Ister Bratislava
199 LÁNI Tibor 77.06 MKST VTJ Martin
200 BUCZACKI Ján 77.03 Tvrdošín
201 REHÁK Martin 77.01 Educo Bratislava
202 BARTOVIČ Adam 76.71 Karlova Ves
203 KUČERA Andrej 76.64 Maco Trnava
204 TÖRÖK Attila 76.19 Trh.Hradská
205 PÁLENÍK Patrik 76.13 Dubnica
206 ČUKAN Michal 75.86 Továrniky
207 KRÁL Slavomír 75.79 Lok.Košice
208 JAŠŠO Branislav 75.61 Pezinok
209 FIALA Ivan 75.58 Senec
210 MACHALÍK Marián 74.44 Trnovec n.V.
211 SLOVÁK Tomáš 74.39 STK Nové Zámky
212 HAMRAN Matej 74.36 Ivánka pri Dunaji
213 HALUZ Lukáš 73.97 KTK Krupina
214 KOLENO Stanislav 73.68 Reca
215 KULOŠTIAK Jakub 73.33 Tvrdošín
216 STOJAK Dušan 73.27 ŠKST Humenné
217 GUNÁR Jaroslav 72.32 Nová Dubnica
218 KARAS Andrej 72.11 STK Nové Zámky
219 SLOVÁK Pavol 71.57 Tovarniky
220 UHLÁRIK Andrej 71.43 Klátova N.Ves
GAŠPARÍK Branislav 71.43 KST Hlohovec
222 TOMAGA Ľudovít 71.13 Margecany
223 CANDRÁK Mário 71.05 1.Zš Vráble
224 VALÁRIK Tibor 71.03 MSK Ceresit Čadca
225 TISO Bohuslav ml. 70.89 TZO Bytča
226 MIŠELNICKÝ Branislavv 70.45 Maco Trnava
227 MIHÁLIK Slavomír 69.82 Krupina
228 HANUŠOVSKÝ Matúš 69.79 Bytča
229 VASIĽ Tibor 69.73 Margecany
230 PETNUCH Igor 69.51 Družba Bardejov
231 BEDNÁR Miroslav st. 69.23 Nižná
232 VARGA Miloš 69.05 Špačince
233 GYORI Ladislav 68.97 V.Uherce
234 REPASKÝ Peter 68.82 Geológ Rožňava
235 BURZA Slavomír 68.75 Nové Mesto n.V.
236 TRÁVNIK Marián 68.57 Vráble
237 CINKANIČ Daniel 68.48 Mokrance
238 SLANINKA Miroslav 67.92 TZO Bytča
239 FIGURA Radoslav 67.86 Senec
240 KALUŽNÝ Martin 67.12 Ister Bratislava
241 OBERMAYER Frant. 67.11 Ister Bratislava
242 MARČEK Pavol 67.05 Gabčíkovo
KOSTELNÍK Lukáš 67.05 Centrál Svidník
244 LANÍK Peter 66.67 Zem.Olča
PETRÁŠ Stanislav 66.67 Druž.Hont.Trsťany
BALÁŽ Branislav 66.67 Kúty
GADUŠ Dušan 66.67 TTC Pov.Bystrica
248 SIEKELA Marián 66.34 KTK Krupina
249 BIRO Bálint 66.15 Veľká Mača
250 TEPLANSKÝ Juraj 66.13 Tvrdošín
251 KUPČÍK Ján ml. 65.96 ŠKST Ružomberok
252 KURUC Martin 65.55 Lok.Košice
253 KOŇAR Marián 65.52 Družst.Teplička
254 CABADAJ Jaroslav 65.35 Lok.Vrútky
255 BARINKA Karol 64.77 Slavoj Sládkovičovo
256 GREGA Roland 64.52 STKM B.Štiavnica
257 ČECHVALA Roman 64.37 Pov.cukor Trenč.Teplá
258 BURANOVSKÝ Martin 64.16 Štart VD Prešov
259 SERBÁK Igor 63.74 ŠKST Humenné
260 BLCHA Róbert 63.22 ŠKST Ružomberok
261 SLOVÁČIK Juraj 63.15 Trnovec n.V.
262 REHÁK Ladislav ml. 62.50 Nové Mesto n.V.
HUDCOVSKÝ Michal 62.50 N.Dubnica
264 KRIŽANOVIČ Vojtech 62.24 Pezinok
265 VÁROŠ Juraj 62.16 Spoje Bratislava
266 TÖRÖK Lukáš 61.90 Továrniky
267 BUDVESEL Libor 61.73 ŠKST Ružomberok
268 ZELINKA Anton 61.72 Mokrance
269 GUBKA Jaroslav 61.54 Veľké Uherce
270 MIKLOŠ Ľudovít 61.36 Veľké Uherce
271 ZADUBENEC Milan 61.29 Ister Bratislava
272 KACVINSKÝ Jozef 61.28 Valaliky
273 MIHALSKÝ René 60.87 Senec
274 HRABSKÝ Bohumil 60.61 PK Komárno/Šahy
275 FINK Daniel 60.56 ŠKST Humenné
276 LACKO Tibor 60.29 Zem.Olča
277 ŠTRBÍK Ľubomír 60.19 RIALL B.Bystrica
278 KOMOROVSKÝ Robert 60.19 Keraming Trenčín
279 DEDINSKÝ Ervín 60.09 Nižná
280 PAŽMA Lukáš 60.00 Maco Trnava
BELADIČ Slavomír 60.00 Sv.Jur
SABOL Michal 60.00 Družba Bardejov
283 PACHER Dušan 59.82 STKM B.Štiavnica
284 LETANOVSKÝ Matúš 59.07 Geológ Rožňava
285 DOBIÁŠ Marek 58.82 Keraming Trenčín
TADIAL Ivan 58.82 Ister Bratislava
287 CISKO Roman 58.74 Stadex Košice
288 KRIŠKO Juraj 58.16 Trnovec n.V.
289 SÝKORA Juraj 58.11 Spoje Bratislava
290 POPOVIČ Peter 58.06 Slovenská Ves
291 LABDA Milan st. 57.84 MKST VTJ Martin
292 SEPEŠI Milan 57.64 Valaliky
293 PROCHÁZKA Marián 57.45 ŠKST Ružomberok
294 ŠIŠKA Emil 57.29 Margecany
295 BARDOŇ Jozef 56.71 Vydrany
296 HRČKA Daniel 56.67 Krupina
297 KELLNER Lukáš 56.36 Ivánka pri Dunaji
298 VIŠENKA Martin 56.25 TTC Pov.Bystrica
299 KOVÁČ František 55.77 D.Kubín
300 MATIAŠOVSKÝ Miroslav 55.36 Kovo Stránske
MATIAŠOVSKÝ Michal 55.36 Kovo Stránske
302 JONÁK Juraj 55.26 D.Kubín
303 TRTOL Matej 55.24 KTK Krupina
304 BUKOVINSKÝ Róbert 54.96 Lok.Vrútky
KLAK Jozef 54.96 Višňové
306 MIKULEC Ivan 54.81 Lok.Bánov
307 UHLÁRIK Michal 54.55 Klátova N.Ves
KARAS Robert 54.55 Trnovec n.V.
309 MRKVICA Ladislav 54.36 Lok.Bánov
310 MASARYK Michal 54.17 Reca
311 BUGAN Radovan 53.97 D.Kubín
312 CHAĽ Marek 53.52 Humenné
313 JERGIČ Svetislav 53.45 V.Uherce
314 FUZEK Ladislav 53.23 Ister Bratislava
315 BRODNAN Matej 53.06 Kovo Stránske
316 VIDIEČAN Alojz 52.63 Nižná
317 KIZEK Ján 52.58 Revúca - Tisovec
318 CRKON Jozef 52.44 Pezinok
319 VEIS Marek 52.40 Lok.Šurany
320 ŠEVČÍK Miroslav 52.17 Trnovec n.V.
321 NOVOSEDLIAK Miro 52.08 Dubnica
322 BEGALA Marián 52.08 V.Kapušany
323 ADAMKOVIČ Tomáš 51.95 Klátova N.Ves
324 JEŽO Roman 51.67 Pov.cukor Trenč.Teplá
325 TAKÁČ Roman 51.10 Valaliky
326 KĽUCH Marián 50.98 Lok.Vrútky
327 ŠPLEHA Tomáš 50.77 Vráble
328 CSÁNO Juraj 50.00 Gabčíkovo
PAGÁČ Miroslav 50.00 Višňové
Úspešnosť zahraničných hráčov :
3   BAI He               265.18    ŠKST Bratislava
3 YANG Xiao Fu 251.09 SATEX Int.Bratislava
4 YANG Lei 226.00 Stavoimpex Holíč
5 JIE JIANWEI 225.64 Stavoimpex Holíč
5 KLÁSEK Marek 220.00 Stavoimpex Holíč
6 SU Sheng 207.05 SATEX Int.Bratislava
7 MRKVIČKA Radek 205.00 Stavoimpex Holíč
14 AMALRAJ Anthony 182.50 MSK Malacky
20 ZHU Yanhui 168.66 Stavoimpex Holíč
21 ZAJÍC Miroslav 167.13 Stavoimpex Holíč
33 XU Shuo 154.59 Stavoimpex Holíč
40 ENGELMANN Zsolt 142.31 Druž.Hont.Trsťany
53 LUCININ Jevgenij 131.78 MSK Malacky
109 POCIASTK Grzegorz 107.14 Stará Ľubovňa
140 SAPRYKIN Alexander 94.32 Sládkovičovo
141 HLOŠEK Petr 93.90 Levice
153 SAWCZAK Milosz 90.00 Stará Ľubovňa
167 GUASSARDO Paulo 83.33 MŠK Krompachy